O firmie NORTEX

Producent szaf metalowych i innych wyrobów metalowych. Firma powstała w 1988 roku.
Nasza domenę stanowią różnego typu szafy metalowe, między innymi szafki i szafy BHP, aktowe, ubraniowe i inne, wykonywane także na indywidualne zlecenia Klientów.

Nasza historia

Poznaj naszą firmę

Firma oferuje standardowe modele szaf, na zamówienie wykonuje również indywidualne projekty, a także zapewnia transport. Wykorzystując nowoczesne metody lakierowania i oryginalne wzornictwo, NORTEX produkuje szafy i szafki szkolne o różnych wymiarach i ilości boksów, w dowolnej kolorystyce, przeznaczone dla uczniów różnych szkół. Szafki ubraniowe stanowią niezbędne wyposażenie szkolnych szatni, a także obiektów sportowych, basenów. W szafkach schowkowych natomiast można przechowywać podręczniki i inne pomoce szkolne. Szafki socjalne produkcji NORTEX charakteryzują się funkcjonalnością i solidnością wykonania.

Stabilna konstrukcja oraz wyposażenie szafek gwarantują komfort użytkowania. Oferta firmy jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Obejmuje również stalowe szafy na akta, które stosuje się w celu ograniczenia dostępu do dokumentów osobom nieupoważnionym. Służą do bezpiecznego przechowywania dokumentów, można je spotkać w niemal każdym biurze.

Produkowane przez NORTEX meble znajdują zastosowanie w zakładach produkcyjnych różnych branż. Są to między innymi dwudrzwiowe szafki narzędziowe, regały magazynowe, stoły monterskie. Wytrzymałość i trwałość mebli sprawia, że doskonale sprawdzają się w różnych warunkach. W ofercie Firmy NORTEX znajdują się także bardzo wyspecjalizowane produkty, np. boksy do przechowywania nart czy paki na sprzęt jeździecki. Są to przenośne szafki wyposażone w specjalny uchwyt do transportowania, popularne w stadninach koni oraz szkółkach jeździeckich. NORTEX serdecznie zaprasza do współpracy!

Doskonalimy jakość naszych produktów, pracując dla pasjonatów i profesjonalistów.
Sebastian Bednarek
CEO Nortex
Opinie naszych klientów

Mówią o nas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut
elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar.

Nasi klienci

Jakość naszych produktów została potwierdzona przez firmy, z którymi współpracujemy.

Zrealizujemy Twój projekt

Napisz do Nas, Mamy to czego Potrzebujesz